O nas

MASTERMED to gabinet rehabilitacji, fizykoterapii i masażu z wieloletnią tradycją. Istnieje od 1999 roku. Prowadzony przez rehabilitantów z wieloletnim doświadczeniem. Systematyczne szkolenia oraz wymiana zawodowych doświadczeń z innymi centrami medycznymi gwarantują wysoką jakość usług medycznych.

Nasz ośrodek rehabilitacyjny gwarantuje Państwu rehabilitację dostosowaną do indywidualnych potrzeb pacjenta. Zapewniamy komfortowe warunki i wysokiej jakości sprzęt rehabilitacyjny. Wykonujemy zabiegi rehabilitacyjne w ramach umowy z NFZ oraz odpłatnie.

Oferujemy pakiety dla firm.
Promocja 10% przy wykupieniu 10 zabiegów tego samego rodzaju

Co leczymy

– ostre i przewlekłe bóle kręgosłupa, także u kobiet w ciąży,
– stany pooperacyjne (endoplastyka, artroskopia, rekonstrukcja wiązadeł),
– neuralgie i nerwobóle,
– niedowłady i porażenia (następstwa udarów),
– choroby zwyrodnieniowe i przeciążeniowe stawów (łokieć tenisisty, ostrogi piętowe, haluksy),
– choroby reumatyczne,
– urazy sportowe i stany pourazowe,
– wady postawy,
– rany i blizny,
– krwiaki i obrzęki,
– cellulit.

Zespół fizjoterapeutów zatrudniony w przychodni lekarskiej NZRF MASTERMED w Poznaniu to kadra o wysokich kwalifikacjach i wieloletnim doświadczeniu. Systematyczne szkolenia oraz wymiana zawodowych doświadczeń we współpracy z innymi centrami medycznymi gwarantują wysoką jakość usług medycznych

Nasze zabiegi

Jeśli cierpią Państwo na:
• bóle szyi, bóle na innych odcinkach kręgosłupa
• schorzenia kręgosłupa, w tym:
– skrzywienia kręgosłupa
– dyskopatię
– rwę kulszową lub pachwinową
• przewlekłe lub napadowe bóle głowy i migreny
• stałe silne napięcie mięśni spowodowane chorobami lub stresem
• przewlekłe stany bólowe lub ostre napady bólu
• niedowłady kończyn wiotkie lub spastyczne
• dysfunkcje ruchowe związane z wcześniej przebytymi chorobami lub wywołane stanami zawałowymi/przedzawałowymi lub też związane z przewlekłymi chorobami układu nerwowego spowodowane osłabieniem mięśni i ograniczeniami ruchowymi na skutek wypadków i złamań
• stany reumatyczne i reumatoidalne zapalenia stawów
• stany zapalne skóry i przewlekłe choroby dermatologiczne
• stany pourazowe, stany zapalne, zaburzenia układu krążenia obwodowego, leczenie ostrogi piętowej, leczenie utrudnionego zrostu kostnego lub inne dolegliwości bólowe i przewlekłe stany chorobowe – Mastermed przychodzi Państwu z pomocą.

Zapraszamy na konsultacje u wykwalifikowanych fizjoterapeutów

Niepubliczny Zakład Rehabilitacji i Fizykoterapii Mastermed w Poznaniu to odpowiedź na stale rosnący udział chorób narządów ruchu, z przeważającą ilością schorzeń kręgosłupa o różnym podłożu.

Zapewniamy pełną obsługę medyczną w zakresie rehabilitacji i fizjoterapii, mających na celu przywrócenie (pełne lub częściowe) sprawności, osłabienie lub usunięcie dolegliwości bólowych i przewlekłych lub ostrych stanów zapalnych.

Bez względu na to, w jak dużym stopniu potrzebują Państwo usług fizjoterapeuty, zachęcamy do kontaktu z naszym gabinetem. Jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalne usługi medyczne i masaże Pacjentom po różnych urazach i z różnymi schorzeniami, zawsze dostosowując metody terapii i proces rehabilitacji do oczekiwań i możliwości indywidualnego Pacjenta.

W naszym ośrodku rehabilitacyjnym czeka na Państwa ogromny wybór skutecznych zabiegów rehabilitacyjnych: od masażu limfatycznego, przez światłolecznictwo, po krioterapię.

Dla nas najważniejszy jest Pacjent i jego potrzeby.

Serdecznie zapraszamy

Osoby ze znacznym stopniem niepełnosprawności,
przyjmowane są poza kolejnością.
Dotyczy rehabilitacji ambulatoryjnej i domowej.